„Żeby się chciało chcieć. Lepiej się zużyć, niż zardzewieć”

Zapraszamy Cię na wyjątkowe szkolenie zorganizowane
przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli im. Fryderyka Froebla

Kup dostęp >>

1. Jak motywować, budować relacje i tworzyć zgraną grupę.


2) Niezwykła przedszkolna codzienność.

Szkolenie zostało podzielone na dwa moduły:

- Co sprawia, że widzimy sens naszej pracy, czerpiemy z niej

radość i chce nam się chcieć.

- Jak zaspokajać u Dzieci ich naturalną ciekawość świata, jak uczyć

efektywnie.

- Co sprawia, że Dzieci chcą chodzić do przedszkola, szkoły.

- Jak aranżować przestrzeń przedszkolną lub szkolną, żeby dzieci czuły

się w niej bezpiecznie. Jak taka przestrzeń może wpływać
na efektywność nauczania.

- Jak budować zgraną grupę i dobre relacje.


Pani Joanna Białobrzeska omówi takie zajęcia jak: Ciaptakowo, Supełkowo, Malowanki-Wydzieranki, Staś Cegiełka, Akademia Dyplomacji, Kuchcikowo, Bajdurkowo, Gimnastyka Buzi I Języka - w ramach programu „Uczę się mimochodem” zaproponuje zrealizowanie inspirujących tematów takich jak: Kuchenne Pachnidła, Wypływamy w rejs, W Fabryce Perfum.

Porozmawiamy między innymi o tym:

Prowadzący:

Joanna Białobrzeska

Pedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, ekspert medialny oraz konsultant poradnikowych stron internetowych dla rodziców i nauczycieli. Autorytet wśród nauczycieli i pedagogów.


Autorka ponad 100 podręczników z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, książek dla dzieci, przewodników i pomocy dydaktycznych, pakietów edukacyjnych, w tym m.in.: „Literowe zabawianki”, „Poznaję świat, bo mam sześć lat”, „Od A do Z.

Edukacja z pasją” dla klas I-III, „Mój własny elementarz” z kompletem ćwiczeń do kl. I oraz „Mój własny dziennik” z kompletem ćwiczeń do kl. II – materiały skorelowane z MEN-owskimi podręcznikami.


Ekspert miesięczników: „Twoje Dziecko”, „Bliżej Przedszkola”. Od kilku lat prowadzi popularną audycję radiową dla Radia Warszawa pt. „Wychowywać, ale jak?”. We wszystkich działaniach upowszechnia nowoczesne metody pracy z dziećmi, uwzględniające ich potrzeby i style uczenia się. Pomysłodawczyni i organizatorka wielu festiwali, warsztatów oraz akcji charytatywnych.


W ciągu ostatnich 10 lat wystąpiła na 150 konferencjach. W spotkaniach z jej udziałem wzięło udział ponad 20 tysięcy nauczycieli, w tym wielu dyrektorów przedszkoli, szkół, metodyków, a także rodziców i opiekunów. W 2014 r. wystąpiła podczas międzynarodowej Konferencji TEDx Warszawa

z prezentacją pt. „Fast Life”.


2000 - Nauczyciel Roku i Nagroda Edukacja 2000 dla serii podręczników pt. „Ja, Ty – My” przyznane Joannie Białobrzeskiej przez MEN i Targi Książki Edukacyjnej.

2004 Parasol Szczęścia w kategorii RADOŚĆ przyznana Joannie Białobrzeskiej przez miesięcznik „Twoje Dziecko” za pomysłowość i wytrwałość, która całkiem odmieniła edukację najmłodszych dzieci oraz pozwoliła rozkwitnąć ich pasji poznawania świata.

2009 Nagroda im. Filipa Kallimacha za wybitne osiągnięcia w sferze edukacji przyznana decyzją zespołu „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”.

2010 Certyfikat Klasy Marzeń 2010 za pakiet edukacyjny „Od A do Z” dla klasy I autorstwa Joanny Białobrzeskiej przyznany w czasie Targów Edukacyjnych EDUKACJA 2010.

2014 Mały FENIKS 2014 przyznany decyzją kapituły Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS za dokonania w zakresie promocji książek i wartości religijnych w mediach.

dni
godzin
minut
sekund

Do zakończenia promocji pozostało:

Kupuję >>

„Żeby się chciało chcieć. Lepiej się zużyć, niż zardzewieć”

Charyzmatyczna prowadząca

4 godziny dydaktyczne szkolenia

unikatowy workbook

Dostęp do nagrania szkolenia przez 30 dni

Zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu online.

Cena szkolenia:

140,00 zł

140,00 zł

Premierowe zniżki ogłaszane w dniu szkolenia